• Ви знаходитесь тут:

• Основні відомості про навчальний заклад

Інформація про заклад

Візитка Ужгородської гімназії №13

Назва: Ужгородська гімназія №13

Ужгородської міської ради Закарпатської області

Керівник: Савко Маріанна Іванівна

Адреса: м. Ужгород, вул. Дендеші, 23; тел.: 66-85-42 ;

zosh13shkola@ukr.net

Пріоритетні напрямки:

Ужгородська гімназія №13 з українською мовою навчання, в якій навчаються 328 учнів ромської народності працює згідно з нормативними документами МОН України та на основі плану роботи управління освіти Ужгородської міської ради, освітньої програми навчального закладу. Впродовж існування навчального закладу як окремої структури, починаючи з 1975 року в нашій школі навчаються тільки діти з ромських сімей, більшість яких є соціально незахищеними. Але не зважаючи на це, педагогічний колектив постійно намагається надати якісні освітні послуги цим дітям, дотримуючись Законів України «Про освіту »,

«Про загальну середню освіту » тощо. При плануванні роботи навчальний заклад обов’язково враховує контингент учнів і за рахунок варіативної складової навчального плану учні вивчають предмети , які більш притаманні їх народності. Гурткова робота в школі спрямована на художню самодіяльність, де учні мають змогу вивчати як загальноукраїнські та свої рідні ( ромські ) пісні , а також вивчати основи образотворчого мистецтва.

Незмінною традицією учасників навчально-виховного процесу школи є участь у всіх шкільних та міських виставках, святах. Але враховуючи специфіку закладу педагогічний колектив разом з учнями щорічно відзначає Всесвітній день ромів (8 квітня), проводячи концерт як для батьків учнів, так і для ромського населення мікрорайону.

Завдяки наявності в закладі комп’ютерного класу та безпровідного Інтернету у всіх приміщеннях закладу та на території, учні мають можливість вивчати комп’ютерну грамотність та користуватися мережею Інтернет не лише під час уроків, але і в позаурочний час.

Педагогічний колектив школи працює над проблемним питанням:

« Створення умов для розвитку творчого потенціалу здобувача освіти та його самореалізації в освітньому процесі шляхом упровадження нових технологій навчання».

За Ужгородською гімназією №13 закріплений працівник відділу кримінальної міліції у справах дітей Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області .

У цьому розділі ви можете знайти інформацію про історію виникнення закладу, дані про адміністрацію та години прийому, а також інформацію про наших вчителів.

Для перегляду історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив"

Режим роботи Ужгородської гімназії №13

1. Ужгородська гімназія працює :

- початкова ланка працює з 8.30 год. до 14.05 год.

- учні 4-го класу з 11.25 год. до 16.40 год.

- учні 5-9 класів працюють з 8.30 год. до 15.05 год.

2. Навчальний процес організовано за 5-ти денним тижневим режимом занять .

3. Встановлена така тривалість уроків :

- у 1-му класі - 35 хв.

- у 2-4 класах - 40 хв.

- у 5-9 класах - 45 хв.

4. Встановлена така тривалість перерв:

- у 1-му класі - між уроками - 10 хв. - після 2-го і 4-го уроків - 20 хв.

- у 2-4 класах - між уроками - 15 хв. - після 2-го уроку - 30 хв.

- у 5-9 класах - між уроками - 10 хв. - після 2-го уроку - 20 хв. - після 5-го уроку - 20 хв.

Кiлькiсть переглядiв: 1929